Vintage Macramé Letter Bracelet with Sterling Silver and Zircon Beads

Personalized Featuring Letter Beads Perfect for Parties or Gifts











$154.000
10 in stock
Vintage Macramé Letter Bracelet with Sterling Silver and Zircon Beads

Personalized Featuring Letter Beads Perfect for Parties or Gifts

| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Color | gold |
| Length | 16cm, 6.30in |
| Jewelry Type | Bracelets, Bangles |
| Inlay technology | Claw Setting |
| Jewelry Main Material | Silver, 925 SILVER, Brass |
| Style | Trendy |
| Weight of precious metals | about 3g |
Reviews
There are no reviews yet.