Gold Plated Dainty Gold Necklace for Women

Chili Shaped Pendant 925 Sterling Silver Necklace

Stylish Trendy Gold Jewelry for Girls’ Necklaces

https://majusaccessory.com/about-us/














$69.300
10 in stock
Gold Plated Dainty Gold Necklace for Women

Chili Shaped Pendant 925 Sterling Silver Necklace

Stylish Trendy Gold Jewelry for Girls’ Necklaces

https://majusaccessory.com/about-us/
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 12 cm |
| Color | gold |
| Length | 18inches |
| Jewelry Main Material | silver |
| Necklaces Type | Pendant Necklaces |
| Style | Romantic |
| Weight of precious metals | 2g |
| Purity of precious metals | 100% |
Reviews
There are no reviews yet.