Women’s 14k Solid Gold Huggie Earrings with Zircon

Trendy Sterling Silver Jewelry for Gifts

https://majusaccessory.com/about-us/










$241.500
10 in stock
Women’s 14k Solid Gold Huggie Earrings with Zircon

Trendy Sterling Silver Jewelry for Gifts

https://majusaccessory.com/about-us/
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Color | gold |
| Earrings Type | Hoop Earrings |
| Main Stone | ZIRCON |
| Style | Trendy |
| Weight of precious metals | 4.2g |
| Purity of precious metals | 100% |
Reviews
There are no reviews yet.