Fashion Luxury Sterling Silver Chain for Women

Square Birthstone Custom Chain Necklaces

925 Sterling Silver Pllanted Jewelry

https://majusaccessory.com/about-us/














$13.300
10 in stock
Fashion Luxury Sterling Silver Chain for Women

Square Birthstone Custom Chain Necklaces

925 Sterling Silver Pllanted Jewelry

https://majusaccessory.com/about-us/
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Color | gold |
| Jewelry Main Material | Brass |
| Main Stone | ZIRCON |
| Inlay technology | Claw Setting |
| Diamond shape | Round Brilliant Cut |
| Weight of precious metals | 0.8g |
Reviews
There are no reviews yet.