Simple 925 Sterling Silver Gold Plated Large Earrings

Fashion Personalize Hoop Jewelry for Ladies

https://majusaccessory.com/about-us/














$48.300
10 in stock
Simple 925 Sterling Silver Gold Plated Large Earrings

Fashion Personalize Hoop Jewelry for Ladies

https://majusaccessory.com/about-us/
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Color | silver |
| Earrings Type | Charm Earrings |
| Main Stone | ZIRCON |
| Style | Trendy |
| Weight of precious metals | 2.5g |
| Purity of precious metals | 100% |
Reviews
There are no reviews yet.